- Tonergy

Цена
€6 79 / 13 28 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-CF226A
ТИП: Тонер за принтер - черен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 26ACF226A
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Black
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 3100
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP LaserJet Pro M402DHP LaserJet Pro M402DNHP LaserJet Pro M402dneHP LaserJet Pro M402DWHP LaserJet Pro M402MHP LaserJet Pro M402NHP LaserJet Pro MFP M426DWHP LaserJet Pro MFP M426fdnHP LaserJet Pro MFP M426fdw
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 795847738703
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-CF226A
ТИП: Тонер за принтер - черен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 26ACF226A
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Black
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 3100
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP LaserJet Pro M402DHP LaserJet Pro M402DNHP LaserJet Pro M402dneHP LaserJet Pro M402DWHP LaserJet Pro M402MHP LaserJet Pro M402NHP LaserJet Pro MFP M426DWHP LaserJet Pro MFP M426fdnHP LaserJet Pro MFP M426fdw
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 795847738703
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-CF226A
ТИП: Тонер за принтер - черен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 26ACF226A
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Black
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 3100
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP LaserJet Pro M402DHP LaserJet Pro M402DNHP LaserJet Pro M402dneHP LaserJet Pro M402DWHP LaserJet Pro M402MHP LaserJet Pro M402NHP LaserJet Pro MFP M426DWHP LaserJet Pro MFP M426fdnHP LaserJet Pro MFP M426fdw
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 795847738703
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-CF226A
ТИП: Тонер за принтер - черен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 26ACF226A
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Black
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 3100
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP LaserJet Pro M402DHP LaserJet Pro M402DNHP LaserJet Pro M402dneHP LaserJet Pro M402DWHP LaserJet Pro M402MHP LaserJet Pro M402NHP LaserJet Pro MFP M426DWHP LaserJet Pro MFP M426fdnHP LaserJet Pro MFP M426fdw
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 795847738703
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Тонер за принтер - черен |
| ТИП | Тонер за принтер - черен |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | HP |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | HP |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | CF226A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 26A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | CF226A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 26A |
| ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ | Black |
| ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ | Black |
| КАПАЦИТЕТ | Standard Capacity |
| КАПАЦИТЕТ | Standard Capacity |
| КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ) | 3100 |
| КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ) | 3100 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro M402D |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro M402DN |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro M402DW |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro M402M |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro M402N |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro M402dne |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro MFP M426DW |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro MFP M426fdn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro MFP M426fdw |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro M402D |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro M402DN |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro M402DW |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro M402M |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro M402N |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro M402dne |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro MFP M426DW |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro MFP M426fdn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP LaserJet Pro MFP M426fdw |
| ЧИП | ДА |
| ЧИП | ДА |
| Тегло | 0.86кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 3000 |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet Pro M201 |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet Pro MFP M225 |
| OEM код | CF226A |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Тегло на тонера (g) | 300 |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.86кг |
Tonergy съвместима тонер касета HP 26A CF226A Black, 3000 страници
Получете надежден и висококачествен печат на значително по-ниска цена от оригиналните касети. Тази съвместима тонер касета на Tonergy е проектирана да осигури същата производителност като оригиналната HP 26A CF226A, предоставяйки ясен черен текст и остри графики за вашия дом или офис.
Ключови Предимства
- Икономичност — Спестете до 40% в сравнение с оригиналните касети на HP, без да компрометирате качеството на печат.
- Висок капацитет — Отпечатва до 3000 страници с една касета, намалявайки честотата на смяна.
- Лесен монтаж — Проста конструкция тип „постави и печатай“ за безпроблемна съвместимост с вашия HP принтер.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | 3000 страници |
| OEM код | CF226A |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Какво има в кутията
- 1 x Tonergy съвместима тонер касета HP 26A CF226A Black
- Ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




